Hakkımızda

Yapı sektöründe 25. yılını aşan firmamız perakende alanında hizmet veren nalbur ve yapı marketlere geniş ürün gamı ve cazip fiyat seçenekleri ile toptan satışın yanı sıra, seçkin projelere mekanik tesisat, alçı, boya, sıva gibi uygulama hizmetleri ve özel fiyatlı toplu malzeme satışı gerçekleştirmektedir.

Firmamız ayrıca yurt dışından ithal ettiği Banyo dolabı, Granit ve Cam seramikler ile birlikte ürün gamını zenginleştirmektedir.

Anlayışımız ; En kaliteli ürünleri, en uygun fiyata, zamanında ve eksiksiz olarak kullanıcıya sunarak kusursuz hizmet üretmektir.

Sistem Yapı A.Ş. İstanbul Kemerburgaz adresindeki 2500 m2 kapalı 6000 m2 lik toplam alanı, 15 araçlık filosu ve 100 e yakın personeli ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Misyonumuz

Daima yenilikçi, toplumsal değerlerin farkında sosyal sorumluluk bilincine ve ticari etiğe sahip ve yol arkadaşlarına her gün bir yenisini ekleyen, ülke ekonomisinin kalkınmasında büyük bir rol üstlenmiş sektör lideri olmaktır.

Vizyonumuz

Marmara bölgesi genelinde inşaat firmaları, yapı market ve nalburlara en iyi ürünü, en uygun zamanda ve ben uygun fiyatla sunarak sektördeki yapı malzemeciliği tanımını değiştirmektir.